SERVICE - airbag

Nieco nefunguje na aute? Spytajte sa, mozno niekto poradi. Len pre MEGANE II.
Užívateľov profilový obrázok
Lici
Meganista
Dátum registrácie: St Jan 26, 2011 4:32 pm
Kontaktovať užívateľa:

SERVICE - airbag

Príspevokod užívateľa Lici » Ne Apr 06, 2014 11:14 am

Zdravim mam tento problem uz dlhsie a urcite o nom vie viacej majitelov coupe , uz dlhsie mi svieti tato kontrolka a pokial viem tak vtedy airbagi nestrielaju , kedysi mi stacilo pohybat airbagovymi konektormi v sedadlach a ta kontrolka mi zmizla ale pocase zacala svietit znova , tak som to teraz zobral do neutorizovaneho servisu ku znamemu ktory sa mi o auto stara , a on mi povedal ze mu na diagnostike vypisalo je chybu nejakej sucasti airbagu uz si to nepamatam presne , ide o nejaku rozbusku ktora je v pase a spevni pas milisekundu pred vybuchnutim airbagu aspon tak som to ja pochopil , taktiez mi povedal ze sucasti airbagu su riadne drahe a toto je tiez riadna palka ... tak sa chcem opytat ci stym uz niekto mal nejake skusenosti a ci ma uz fakt necaka nejake menej nakladne riesenie.. DIK
Renault Megane II RS 2.0T 165KW
rv. 2004
Lici
Meganista
Dátum registrácie: St Jan 26, 2011 4:32 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: SERVICE - airbag

Príspevokod užívateľa Lici » Ne Apr 06, 2014 11:16 am

zabudol som doplnit ze mal som to aj v autorizovanom servise KESTLER BA v podunajskych , ale tak isto zmizlo mi to a o par dni to zacalo svietit znova (predpokladam ze len vynulovali chybi )
Renault Megane II RS 2.0T 165KW

rv. 2004
jozefr
Dobrý priateľ klubu
Dátum registrácie: Ut Sep 29, 2009 8:46 am
Typ vozidla: Renault Megane II Grandtour 2005

Re: SERVICE - airbag

Príspevokod užívateľa jozefr » Ne Apr 06, 2014 4:49 pm

ja som sa bavil s prijimacim technikom v Renaulte a vravel ze oficialne by airbagy trebalo menit po 10rokoch...
Garaz Renault Megane II Grandtour 2005, 1.5dci 78kW (chip 89kW/301NM), 6st man. Obrázok

Návrat na "Technické záležitosti Megane II."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný