rezonacia v otackach

Nieco nefunguje na aute? Spytajte sa, mozno niekto poradi. Len pre MEGANE II.
Užívateľov profilový obrázok
zuzkaludko
Nováčik
Dátum registrácie: So Dec 04, 2010 10:41 pm
Typ vozidla: Megane II 1,9 dci 88kw

rezonacia v otackach

Príspevokod užívateľa zuzkaludko » Ne Okt 16, 2011 10:44 am

zdravim,pri 2000 otackach mi rezonuje nieco ale keby som ja vedel,moze to byt vyfukom alebo nejakymi silentblokmi pod motorom?a je to dost pocut,vcera som presiel hranicu 200 000km a mozno je to aj vyfukom,a ked je to silentblokmi moze sa zdat ze je velmi tvrdy predok?
peto74
Nováčik
Dátum registrácie: Ne Apr 24, 2011 8:29 am

Re: rezonacia v otackach

Príspevokod užívateľa peto74 » Št Okt 20, 2011 1:54 pm

zuzkaludko napísal:zdravim,pri 2000 otackach mi rezonuje nieco ale keby som ja vedel,moze to byt vyfukom alebo nejakymi silentblokmi pod motorom?a je to dost pocut,vcera som presiel hranicu 200 000km a mozno je to aj vyfukom,a ked je to silentblokmi moze sa zdat ze je velmi tvrdy predok?

mas ten zvuk aj pri vypnuti motora ? ....lebo ja som mal taky rezonacny zvuk pri vypnuti a ked som spustil gumy tak prestal
Renault Megane Sedan II 1.5dci 74 kw r.v. 2004
zuzkaludko
Nováčik

Príspevokod užívateľa zuzkaludko » So Nov 05, 2011 12:56 pm

nie len ked dam pri rozbehu na plny vykon tak vtedy,spod motora to ide,kamos automech.mi hovoril ze silntbloky spodnych ramien su chytene,asi je to tym,ked mi to vymeni dam vediet ci to prestalo uvzdime
zuzkaludko
Nováčik

Príspevokod užívateľa zuzkaludko » Ne Nov 20, 2011 10:32 am

zdravim,takze silenbloky ramien mam vymenene a ta rezonacia je stale rovnaka,z tou rezonaciou to bolo prvykrat tak ze ked to zacalo tak asi po 50km sa mi odtrhol jeden silenblok motora,dal som si to spravit v jednom servise kde sa venuju najviac len renoltom v BA,povedali ze museli rezat novy zavit,novy sroub tam dali a silenblok,ze je to ok,ked som tam bol druhy krat,ze nieco tam rezonuje skontrolovali mi to a ze nic,vsetko ok,tak preto pisem lebo ja uz fakt neviem
senor24
Nováčik
Dátum registrácie: Št Jan 22, 2009 4:58 pm

Príspevokod užívateľa senor24 » Ne Nov 20, 2011 3:30 pm

mne to robilo tiež vymenil som vrchný silenblok ale aj vstreky a prestalo to...mne to robili vstreky lebo už boli nahovno...
Renault Megane Grandtour 04...1,9 DCi 88kw
zuzkaludko
Nováčik

Príspevokod užívateľa zuzkaludko » Ne Nov 20, 2011 6:09 pm

vstreky ma fakt nenapadli,max.rych.pojde,aj startuje v pohode,tak skusim tie vstreky,ale preco mi to neroby na neutrale ked ho vytocim aspon do 2,5 tis.otaciek?

Návrat na "Technické záležitosti Megane II."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný