Aký rezistor pred Led žiarovku?

Navody, dokumentacia, rady, "Jak na to"
Užívateľov profilový obrázok
Mychal7
Nováčik
Dátum registrácie: Ne Okt 26, 2014 11:55 am
Typ vozidla: R. Megane II. facelift 1.5 dCi 78kW
http://meganeklub.sk/viewtopic.php?f=18&t=6733
Kontaktovať užívateľa:

Aký rezistor pred Led žiarovku?

Príspevokod užívateľa Mychal7 » Po Feb 08, 2016 8:23 pm

Nazdar borci,
jedného krásneho dňa som sa rozhodol si spraviť full led zadné svetlá tak som objednal všetky čo potrebujem.
Krásne super všetky bez problémov svietia až na smerovky. Samozrejme som objednaval bez canbus veď aj načo že? Ibaže vôbec ma nenapadlo že tie smerovky potom blikajú 2x rýchlejšie.

A preto sa chcem spýtať či neviete ako to funguje s tými rezistormi lebo som natrafil na dva 25w 8 Ohm alebo 50W 6 Ohm.
je mi jasné že stačí aj ten 25W pred každú jednu ale rozmýšľam, že keby dám ten 50W ku zadnej smerovky či by som potom už nemusel dávať aj k prednej keby tam tiež chcem dať LED smerovku. Niesom veľmi elektrotechnicky zdatný alebo skôr učený preto sa obraciam sem k vám o pomoc. Ak by sa niekto našiel kto by vedel bol by som rád.
R. Megane II. facelift 1.5dCi 78kW 10/2006
Užívateľov profilový obrázok
Mychal7
Nováčik
Dátum registrácie: Ne Okt 26, 2014 11:55 am
Typ vozidla: R. Megane II. facelift 1.5 dCi 78kW
http://meganeklub.sk/viewtopic.php?f=18&t=6733
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aký rezistor pred Led žiarovku?

Príspevokod užívateľa Mychal7 » Ne Apr 17, 2016 7:08 pm

Takže nešpekulujte chalani dal som dozadu rezistor 50W 6Ohm zadná už pekne blikala ale keď som dal led aj do predu opäť začalo rýchlo.
A POZOR po chviľke jazdy vybehla chyba Electrict fault a po diagnostike som zistil že je to chyba brzdového spínača. Fungoval dobre ale chyba sa nedala vymazať takže som musel kúpiť nový (len tak pre info origo v renaulte 28€) chvalabohu potom sa už chyba dala vymazať ale rezistori aj led smerovky šli do pekiel.
R. Megane II. facelift 1.5dCi 78kW 10/2006

Návrat na "Technická dokumentácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný