Firefox

Dennik oprav, zasahov, zazitkov..
Užívateľov profilový obrázok
Firefox
Nováčik
Dátum registrácie: Ut Apr 28, 2009 2:55 pm
Typ vozidla: RENAULT MÉGANE CLASSIC 1.6e RT 8V 66kW (90PS) Benzín K7MA 7

Firefox

Príspevokod užívateľa Firefox » St Apr 29, 2009 6:13 pm

a skúsenosti...
na Favorite som mal anténu už nalepenú na skle, a hoplááá Meganik taku nema, ale je neskoro kefky sa rozbiehajú nieco drncá o strechu, bojím sa aby nepoškodila hlavne strešné automatické okno, prááááásk a vyplulo ju pred umývarku, chvílu som zvažoval či stisnem núdzové tlačidlo, ale ulútostilo sa mi čakajúce autíčka za mnou, škody minimálne..nový prút 8eur..paráda..len tie repráky chcú zmenu..komplet celú sústavu..
dnes aj výmena palivového filtra, pre pokoj duše,
doma v HE ma čaká 4 dni pod autom, zavarenie držiakov výfuku, pre istotu aj potiahnem slučku ak by chcel bozkavať zem, výmena čidla tlaku oleja..a olej..filter nakuknem a prefuknem :P
Bacha na vysávač, teta predo mnou tam nahádzala 50 centov po 20 20 10 ako do kavomatu a pototo ho! Pani to nie je kavomat ale vysavač, jasne tam pýtalo 50centov, s frflanim že aj tak neťaha dobre odchádza.. :lol:
Renault Megane 1.6e RT 66kw/90k Sedan Classic Berline 97
Favorit 135 Sport Line Black Storm-190km/h - EX
Wartburg 353W - Ja Hans das Auto !
Firefox
Nováčik

vymena oleja a cidla tlaku oleja

Príspevokod užívateľa Firefox » Pi Máj 01, 2009 1:28 pm

dnes som vymenil olej filt.oleja a cidlo tlaku, zavaril drziaky vyfuku a kukol brzdy/kotuce ok, dosky v jeseni potrebne vymenit podla stylu jazdy..ok..cakaju ma gulolve capy..mechanik mi zakazal nad 100km/h hehe no uvidime
Firefox
Nováčik

CIDLO TLAKU POVOLILO

Príspevokod užívateľa Firefox » Po Máj 04, 2009 10:39 am

Namontoval som čidlo tlaku oleja, po cca 50km povolilo a dym v aute vyzeral na horor :shock: okamžite stop, cez čidlo tlacilo olej, nie okolo tesnenia, nove čidlo povolilo cez umelu koncovku!!! pomaličky s dolievanim oleja cca -1L som došiel k mechanikovi, jeho vina to nebola, ale skúsim iného výrobcu, v nedeľu som to opravil len tak že som tam zavaril šroub s maticou s jemnym závitom zo žiguli..ach jaj :(
objednal som nove čidlo tak snaď nebuchne aj to,
zajtra dám meniť čap jeden aj druhy aj manžety, ale vraj je to čap riadenia keď sa kýve do strán-horizontálne..hm asi geometria . :?-rozmer manžiet je tam dvojaký?nevedel mi poradiť ani predajca s katalógom a internetom.. :roll:
Naposledy upravil/-a Firefox v Ut Máj 05, 2009 11:01 am, upravené celkom 1 krát.
Firefox
Nováčik

Geometria

Príspevokod užívateľa Firefox » Ut Máj 05, 2009 10:58 am

tak všetky čapy a aj tyčky riadenia spolu s manžetami, ešteže za ľudové ceny, geometrii sa ale nevyhnem, snáď ja a aj mňa budú diery na cestách obchádzať :lol:

Návrat na "Denník"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný