Deník pořízení a oprav Scenika alias Rákosnika

Dennik oprav, zasahov, zazitkov..
Užívateľov profilový obrázok
jurajdik
Nováčik
Dátum registrácie: Ut Feb 03, 2009 7:46 pm
Kontaktovať užívateľa:

Deník pořízení a oprav Scenika alias Rákosnika

Príspevokod užívateľa jurajdik » Št Feb 26, 2009 6:22 pm

Dne 9.1.2008 jsem dostal nabídkukoupit auto.V první ?ad? mne zajímalo co je to vlastn? za zna?ku.Tak jsem si to pozjiš?oval a nebyl jsem moc š?astný.na todle auto byly velmi špatné recenze .Ale co uzjka jsem taková osoba žejdu do ?ehokoliv.Jak jsem se jel divat na todle auto tak jsem si ?ikal to budevelká krava atd ,ale když jsem p?ijel do bazaru a uvid?l jsem ho tak jsem se doslovado nho zabouchl.U?arovala mnehlavn? tazelenkavá barvaa tvar relého auta.byl jsem upln? bezeslov.Hnedka ten den jsem siRákosníka odvezl dom?:).kdyžjsem ho dovezl domu tak se mi oga?i chlamali naco mam tak velké auto ale ja jsem si jich nevšímal .jen jsem jim ?ekl že se mi todle auto moc libí .
Když jsem Rákosníka koupil tak vn?m nebyl ani dratekod rádia vše bylo vytrhané .Takmi to nedalo a natahl jsem si všechny draty jak maji byta zapojil jsem tam radio a 2 repraky.To mi n?jaky ?assta?ilo až do té doby než jsem za?al p?emyšletnad kufrem .Jsem si ?elkl p?ece vn?m nic nevozím tak cokdybych tam postavil nejakou zastavbus hudbou .Ješt? si tovybavujijak kdyby to bylo nekdy p?edev?írem jsem zavolal kamaradovi truhlá?ovi cod?lá.a on ?eklže nic tak jsem se snim domluvil že se stavima n?co vymyslíme .Za nejakoupul hodinu jsem byl u nho a užjsme vymyšlelí co a jak slovo dalo slovo a pustili jsme se do prace.kolem 16 :00 jsme za?li stavet a v 1 hodinu ranoto bylo dodelané myslím hrubá stavba ..4asem sedokoupila ?ervená koženka a potáhla se celá zastavba do ?ervené k?že .Další zmšna naRakosníkovi byla asi tak vpulce zá?í ,když jsem si ?ekl že dam tonované skla .vse jsem si za?ídil a do tydnebyly tonované skla .Ke konci Listopadu prišla velká rána.Bylo to 22.11 kolem 21:00 jsem jel zmakovasmerem na Prost?ední be?vu mel jsem dopravní nehodu.nast?stí se nikomu nic nestalo ale auto bylo rozbité.Tak hnedka nadruhydenjsem sel napojištovnu nahlasit udalost a mesíc jsem cekal na likvidátora. V mešící lednu jsem ho dakl do opravny a uzje zas readya krasnejsí než pred tím :) nexhal jsem nastrikatnarazniky ,listy na dre?ích do stejnébarvy a menší výfuk :)

tak tadyje popsanyd?j rakosníka odte doby co ho mám .)
jurajdik
Nováčik
Kontaktovať užívateľa:

Sportovní filtr

Príspevokod užívateľa jurajdik » Ne Mar 08, 2009 8:45 pm

8.3.09 Vymenený original vzduchový filtr za sportovní filtr zn:GREEN
jurajdik
Nováčik
Kontaktovať užívateľa:

vyfuk

Príspevokod užívateľa jurajdik » So Mar 14, 2009 5:48 pm

Dneska 14,3 ve 13:00 vloženy tlumic do nového výfuku:( Zkurvení susedi nadavali pry nahluk :D

Návrat na "Denník"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný