Zadné repro Megane II RS

Uvazujete nad nejakou upravou a chcete sa poradit?
Užívateľov profilový obrázok
TheBeast
Nováčik
Dátum registrácie: Ne Jan 05, 2014 6:34 pm
Typ vozidla: Mégane Renualtsport 225

Zadné repro Megane II RS

Príspevokod užívateľa TheBeast » Po Jan 20, 2014 4:26 pm

Caute, viete mi poradit niekto konkretne repro, ktore mozem nahodit dozadu do Meginy bez nejakych dalsich uprav? Idealne naozaj len plug-n-play. Idem davat folie, bude sa rozoberat tapacir a uz ked to bude dole, tak rovno dvere aj tapec vytlmim a rad by som vymenil aj repro za nieco kvalitnejsie, lebo hra to teda nic moc celkovo :? Nie som moc narocny, uprednostnujem najlepsi pomer kvalita/cena, na znacke mi nejak nezalezi pokial to nebude nejaky Kvang-cang-kejn a podobne. Samozrejme casom budem riesit aj predok.

Dik za kazdu radu :wink:

EDIT:
Docital som sa, ze Megane ma 13cm repro, vzadu koaxialne. Viete mi niekto povedat aka je "bezpecna" instalacna hlbka, aby sa to tam v pohode zmestilo?
Obrázok
peter-1.6
Člen
Člen
Dátum registrácie: Pi Jan 11, 2008 3:13 pm
Typ vozidla: megane I. phI
megane II. phII

Re: Zadné repro Megane II RS

Príspevokod užívateľa peter-1.6 » St Jan 22, 2014 9:59 am

neviem ako velmi ti ponáhla výmena repra, ked to počká do zrazu v marci možeš sa započúvať do mojho, je to kombinácia rádia Alpine a repro infinity , je to krásny kvalitný zvuk, keby napíšeš uživatelovi yacomo ( odneho mám auto ) asi by ti otých repro povedal viac :wink:
TheBeast
Nováčik
Dátum registrácie: Ne Jan 05, 2014 6:34 pm
Typ vozidla: Mégane Renualtsport 225

Re: Zadné repro Megane II RS

Príspevokod užívateľa TheBeast » St Jan 22, 2014 4:41 pm

v priebehu februara sa to chystam robit, takze casu uz moc nemam na zozbieranie informacii :)
Obrázok

Návrat na "Tuning"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní