Misho -- Renault megane II sedan

Tu mozete prezentovat vase auto.
Užívateľov profilový obrázok
buffon666
Meganista
Dátum registrácie: Ne Mar 01, 2009 1:49 pm

Re: Misho -- Renault megane II sedan

Príspevokod užívateľa buffon666 » Ut Okt 22, 2013 7:41 am

Nedavno som tu na tomto fore stretol Mirca nick 813, vsetci ste videli jeho meganika, anoo je to presne to iste ako mam ja, dokonca aj s vybavou sme na tom skoro rovnako az na par veci. Ma ho strasne krasne spraveny, sme z jedneho mesta a doteraz sme o sebe nevedeli a to obaja denno denne jazdime po BA :D ale dva tyzdne dozadu sme sa dockali a dali si stretko a spravili aj par spolocnych fotiek. Navzajom sme slintali jeden na druheho auto, ja som obdivoval jeho on moje. Dokonca sme si aj zajazdili na autach a porovnavali pocity z jedny druheho no uplne rovnakeho auta a obaja sme sa zhodli, ze sme si pripadali ako v uplne inom aute :D Mirec ma inspiroval vela vecami, priznam sa, mam co dobiehat co sa tyka jeho, ale je fajn vediet co vsetko sa da este na nasich autach vylepsovat a zveladovat.
prikladam par spolocnych fotiek
Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

http://img585.imageshack.us/img585/7225/i66u.jpg

Obrázok

Obrázok

Renault Megane sedan II Komfort 2003 1,6 16V 83 KW naj. 97 000km , 205/50

buffon666
Meganista
Dátum registrácie: Ne Mar 01, 2009 1:49 pm

Príspevokod užívateľa buffon666 » Ut Okt 22, 2013 7:55 am

Inak co sa auta tyka musim povedat, ze tento rok som ho vazne nesetril, v lete sme boli 2xkrat v chorvatsku, z toho raz v Dubrovniku co je 1200km tam a 1200km spat a auta slapalo ako hodinky. Mam pocit, ze teraz co sa tyka motora, tak asi zatial ide najlepsie, najazdenych 126tisic, ale skutocne mozem povedat, ze jazdu a hlavne dlhu si na tomto aute doslova vychutnavam.
Co sa tyka dalsich prac a uprav, nerad nieco planujem, pretoze vsetko sa odvija od casu a aj financnej situacie. Kazdopadne tuto zimu este dojazdim na 15 plechoch a dojazdim este zimne gumy a na jar mam v plane vymenit Nervasporty za nieco ine, zatial este vobec neviem co, ale aku taku predstavu mam. Nervasporty budu sluzit na buduco rocnu zimu. Mam v plane este nejake lakovnicke veci co sa tykaju interieru, madla, palubovka a taaak. Toto sa zrealizuje asi cez zimu, ked predsa len bude viacej casu. Na jar by som chcel este spravit nejaky malinky spojlerik do zadu, ale len taky lem z Mircom mame spolocne v plane nieco vymysliet. Na predny naraznik este pojde lizatko a na zadny naraznik mam v plane vymysliet spravit zadny difuzor, mam plan aj ako dokonca uz.
Takze roboty ako na kostole, ale hovorim, nerad planujem, moze sa stat hocico, moze prist aj nejaka ina ponuka auta, aj ked uz boli, ale zatial som vzdy odolal, nakolko toto je moja srdcovka, snad to este tak nejaky rocik ostane.

:klub:
Renault Megane sedan II Komfort 2003 1,6 16V 83 KW naj. 97 000km , 205/50

petonumberone
Dobrý priateľ klubu
Dátum registrácie: So Máj 10, 2008 8:06 am
Typ vozidla: Renault Megane I. Phase II.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa petonumberone » St Okt 23, 2013 11:29 am

pekne chlapi, som zvedavy ako budete pokracovat obaja, drzim palce :)
Mégane 1,4 16V RTE ( 1999 ) Cherry
Mégane Classic 1,4 RTE ( 1999 ) Snowie
AUDI A3 Sportback 1,4 TFSI S-tronic Attraction ( 2017 ) Vopruz durch technik

Renaut Mégane informačný portál, čoskoro Cherry Website:
http://www.renault-megane.sk

CHERRY - kráľovná Meganov 2008, 2009, 2010, 2012, 2013, 2014, 2015,
.... Stay beautiful ....
813
Nováčik
Dátum registrácie: So Dec 29, 2012 2:43 pm
Typ vozidla: Megane II.

Príspevokod užívateľa 813 » St Okt 23, 2013 7:53 pm

Presne ako pise Miso, je fajn ked mate niekoho kto vie poradit pomoct a kto vie aka praca na aute je odvedena. Predsa len nalakovany plast pod stieracmi si nevsimne kazdy, alebo lakovane stresne listy. Prave preto potesi, ze si to niekto vsimne. Ak ma este k tomu rovnake auto temer na chlp ako vy, je to parada, tahate jeden druheho, motivujete sa navzajom. Peto N1, tiez som zvedavi, skoda poznam este 2-3 visnove sedany 1,6 skoda len ze su pouzivane ako spotrebny tovar. Bolo by nas potom spolu 5.

P.s. Miso som rad ze si nahodil foto, to auto si zasluzi, aby bolo vidno aktualnu podobu. Celkom sa tesim na tie listy na kufor, dufam, ze coskoro sa do toho dame.
ghostt
Nováčik
Dátum registrácie: Ut Apr 12, 2011 9:53 am
Typ vozidla: Renault Megane II Sportway, 1.6 16V, 2008

Príspevokod užívateľa ghostt » Št Okt 24, 2013 11:15 am

vyzera to skvele :ay:

Návrat na "Garáž (nečlenská sekcia)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní