Predám diely Megane Coupe 1 (rv96/ 2.0 16V 150k)

vsetko co mate na predaj :)
Užívateľov profilový obrázok
djwiktor
Meganista
Dátum registrácie: Ut Dec 09, 2008 8:56 am
Typ vozidla: megane coupe96
Kontaktovať užívateľa:

Predám diely Megane Coupe 1 (rv96/ 2.0 16V 150k)

Príspevokod užívateľa djwiktor » Ne Jan 29, 2017 8:39 pm

Ahojte, kedze konecne po rokoch som sa dostal k tomu aby som megana konecne odpisal prec, lebo uz zavadzia, budem mat na predaj dost veci z tohto auta. Tu su nejake fotky, casom pridam viac : Odkaz
Budem ich sem postupne pridavat, prosim piste mi do spravy, ak mate o nieco zaujem aby som sem mohol aktualizovat prispevok a nebol tu bordel - momentalne je auto este cele , nechyba z neho nic.

Stredny a koncovy diel vyfuku, komplet novy, kupovany z ebay (vid link), no uz nenamontovany ( este je zabaleny) Vyfuk - moja cena 35€

Predne sedacky, neposkodene, malo pouzivane ( nestihol som namontovat, su z ineho megana po buracke zozadu) - cena 20€ kus. Fotka : Fotka Momentalne zaprasene, ale bez poskodeni - povysavam len co budem doma.

Komplet zadne kotuce plus dosticky , nepouzite. Cena 50€ za komplet pripadne dohoda. Fotky

Male diely je mozne poslat postou ( postovne hradi kupujuci) , vecsie diely iba osobny odber ( šala, pripadne po dohode doveziem do Bratislavy kedze tam pracujem).
Renault Megane Coupe 2.0 16V 108kW
http://autohifi-sala.webnode.sk

Zivot je pes...Avsak niekedy aj z neho moze byt dobry gulas.. :)

Návrat na "Predam"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný